| Λέξη κλειδί | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος | 280*130*100MM |
| Χρησιμοποίηση | Καθαριστής γυαλιού |
| Δύναμη αναρρόφησης | 80W |
| Κενό αναρρόφησης | 3000PA |
| Προϊόν | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων γυαλιού |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Χρώμα | Άσπρος/γκρίζος |
| Λειτουργία | Καθαρισμός παραθύρων |
| Μέγεθος | 30*15*10 εκατ. |
| Λέξη κλειδί | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
|---|---|
| Μπαταρία | 500mAh |
| Θόρυβος | 60dB |
| Λέξεις κλειδιά | Μαγνητικός καθαριστής παραθύρων |
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Διαδρομή Καθαρισμού | Ν, ζ |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| Ονομασία προϊόντος | Ρομπότ καθαριστικό παραθύρων με νερό σπρέι |
| Εργασιακό χρόνο | Προτείνετε ότι 400 λεπτά αφήνουν το υπόλοιπο ρομπότ |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 3 λεπτά ανά τετραγωνικό μέτρο |
| ικανότητα δεξαμενών νερού | 70ml |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| χωρητικότητα μπαταρίας | 500mAh |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
| Όνομα | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Μέγεθος | 295*145*90MM |
| Χρήση | Γυαλί καθαρό |
| Δύναμη | 80W |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| Διαδρομή Καθαρισμού | Ν, ζ |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| Περιοχή καθαρισμού | Μέχρι 40 τετραγωνικά μέτρα |
| Εργασιακό χρόνο | Προτείνετε ότι 400 λεπτά αφήνουν το υπόλοιπο ρομπότ |
| χωρητικότητα μπαταρίας | 500mAh |
|---|---|
| Ταχύτητα καθαρισμού | 3 λεπτά ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Ονομασία προϊόντος | Ρομπότ καθαριστικό παραθύρων με νερό σπρέι |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 0.3 λίτρα |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Συλλογή σκουπιδιών | 2 λίτρα |
| Εγγύηση | 1 - 2 έτη |
| Τρόποι καθαρισμού | Auto, Spot, Edge, Προγραμματισμένο |
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ | Μακρινός καθαριστής παραθύρων |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος | 280*130*100 |
| Χρησιμοποίηση | Καθαριστής γυαλιού |
| Δύναμη αναρρόφησης | 80W |
| Κενό αναρρόφησης | 2000-3000PA |