| Όνομα ρομπότ | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Μέγεθος ρομπότ | 290*145*94MM |
| Τα ρομπότ καθαρίζουν την περιοχή | Καθαρισμός γυαλιού παραθύρων |
| Τσάντα ή bagless | Bagless |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ |
| Λέξεις κλειδιά | Ηλεκτρική σκούπα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Scholl κ.λπ. |
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Μπαταρία | Λι-ιονικό 600MAh |
| Θόρυβος | 60dB |
| Τσάντα ή bagless | Bagless |
|---|---|
| Τύπος | Κυκλώνας, φίλτρο νερού |
| Δύναμη (ψ) | 80 |
| Υλικό | ABS+PC, ολοκαίνουργια επιτροπή ABS |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ευφυής καθαρισμός |
| Λέξεις κλειδιά | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces |
| Θόρυβος | 60dB |
| Όνομα | Ηλεκτρική σκούπα παραθύρων |
| Χρώμα | Black& άσπρος |
| Όνομα προϊόντων | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Υλικό ρομπότ | Υλικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντων | 295*145*90MM |
| Χρήση | Γυαλί παραθύρων καθαρό |
| δύναμη ποσοστού | 80W |
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή | Scholl κ.λπ. |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Όνομα προϊόντων | Υγρό ξηρό κενό ρομπότ |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| Δαπάνη | 4 Χ |
| Λέξεις κλειδιά | κενό καθαρίζοντας ρομπότ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα, κενό, σφουγγαρίστρα |
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
|---|---|
| Μπαταρία | 650mAh |
| Θόρυβος | 60dB |
| Λέξεις κλειδιά | Μαγνητικός καθαριστής παραθύρων |
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Όνομα προϊόντων | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Υλικό ρομπότ | Υλικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντων | 295*145*90MM |
| Χρήση | Γυαλί παραθύρων καθαρό |
| Δύναμη ποσοστού | 80W |
| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces |
|---|---|
| Τύπος | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
| Τάση (β) | 220 |
| Δύναμη (ψ) | 80 |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνη ηλεκτρική σκούπα, αυτόματο παραθύρων καθαρίζοντας καθαρότερο ρομπότ γυαλιού ρομπότ αυτόματο |