| Διαδρομή Καθαρισμού | N,Z,Edge καθαρό |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Απομακρυσμένο έλεγχο και APP | Ναι, προαιρετικό. |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 100 ml |
| Τύπος | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων, ηλεκτρική σκούπα |
|---|---|
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξεράνετε, παράθυρα που καθαρίζουν, καθαρότερο ρομπότ παραθύρων |
| Δύναμη (W) | 80,75 |
| Χρώμα | λευκό/γκρι |
| Εργασιακό χρόνο | Δεν υπάρχει όριο. |
| Λέξη-κλειδί | Ρομπότ πλύσης παραθύρων |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή | Scholl κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό | ευφυής καθαρισμός |
| όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
| Διαδρομή Καθαρισμού | N,Z,Edge καθαρό |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Απομακρυσμένο έλεγχο και APP | Ναι, προαιρετικό. |
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 100 ml |
| Διαδρομή Καθαρισμού | N,Z,Edge καθαρό |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Ονομασία του προϊόντος | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
| Περιοχή καθαρισμού | Μέχρι 40 τετραγωνικά μέτρα |
| Λέξη κλειδί | Ρομπότ πλύσης παραθύρων |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή | Scholl κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ευφυής καθαρισμός |
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
| Μέγεθος | 24 (L) Χ 24 (W) Χ 10 (Χ) εκατ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces |
| Τύπος | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
| Τάση (β) | 220 |
| Δύναμη (ψ) | 80 |
| Εργασιακό χρόνο | Προτείνετε ότι 400 λεπτά αφήνουν το υπόλοιπο ρομπότ |
|---|---|
| χωρητικότητα μπαταρίας | 500mAh |
| Διαδρομή Καθαρισμού | Ν, ζ |
| Περιοχή καθαρισμού | Μέχρι 40 τετραγωνικά μέτρα |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| Ονομασία προϊόντος | Ρομπότ καθαριστικό παραθύρων με νερό σπρέι |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| ικανότητα δεξαμενών νερού | 50ML |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 3 λεπτά ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική σκούπα παραθύρων |
| Χρώμα | Το άσπρο/μπλε /purple/gold |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα |