| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Προϊόν | Καθαρότερο ρομπότ παραθύρων |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Προϊόν | Μαγνητικό καθαρότερο ρομπότ παραθύρων |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Προϊόν | Αυτόματο καθαρίζοντας ρομπότ γυαλιού |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα |
| Λέξεις κλειδιά | παράθυρο-καθαρίζοντας ρομπότ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αυτόματος καθαρισμός |
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο, 90-120min |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 2,5 λ./sqm |
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος | 280*130*100MM |
| Χρησιμοποίηση | Καθαριστής γυαλιού |
| Δύναμη αναρρόφησης | 80W |
| Κενό αναρρόφησης | 3000PA |
| Τύπος | Ρομπότ |
|---|---|
| Ώρα καθαρισμού | 5 ώρες |
| Ονομασία | Καθαρίζοντας ρομπότ ηλιακού πλαισίου |
| Μέθοδος Καθαρισμού | Βούρτσισμα, ψεκασμός, σκούπα |
| Μέγεθος | 720*720*210mm |
| σύστημα ναυσιπλοΐας | LINE LASER |
|---|---|
| Συλλογή σκουπιδιών | 2 λίτρα |
| Βρώμικη δεξαμενή νερού | 4L |
| εγγύηση | 1 - 2 έτη |
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 180 λεπτά |
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 300 ml |
| APP έλεγχος | TUYA APP |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Έλεγχος APP | - Ναι, ναι. |
| Ανίχνευση εμποδίων | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Ρομπότ ηλεκτρικής σκούπας |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Έλεγχος APP | - Ναι, ναι. |
| Ανίχνευση εμποδίων | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Ρομπότ ηλεκτρικής σκούπας |