Ρομποτική ηλεκτρική σκούπα με μπαταρία με ανίχνευση εμποδίων
| Τύπος: | Λειτουργία κενού ρομπότ |
|---|---|
| Μπαταρία: | 5200mAh |
| Πλέξιμο φίλτρο: | Ναί |
| Τύπος: | Λειτουργία κενού ρομπότ |
|---|---|
| Μπαταρία: | 5200mAh |
| Πλέξιμο φίλτρο: | Ναί |
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συλλογή σκουπιδιών: | 3L |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συλλογή σκουπιδιών: | 3L |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Προϊόν: | ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Καθαρισμός πατωμάτων |
| Εφαρμογή: | Καθαρή αυτόματη ρομποτική ηλεκτρική σκούπα σπιτιών |
| Ονομα: | Εμπορικά καθαρίζοντας ρομπότ |
|---|---|
| Αναρρόφηση κενού: | 15KPA |
| σύρμα: | ΟΧΙ |
| Λέξη-κλειδί: | Ρομπότ πλύσης παραθύρων |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης: | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή: | Scholl κ.λπ. |
| Διαδρομή Καθαρισμού: | N,Z,Edge καθαρό |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης: | 3 ώρες |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Διαδρομή Καθαρισμού: | N,Z,Edge καθαρό |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού: | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Λέξη κλειδί: | Ρομπότ πλύσης παραθύρων |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης: | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή: | Scholl κ.λπ. |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| Δύναμη: | Με μπαταρία |
| Έλεγχος APP: | - Ναι, ναι. |
| Διαδρομή Καθαρισμού: | N,Z,Edge καθαρό |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού: | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Εργασιακό χρόνο: | 90~120 λεπτά |
|---|---|
| Υλικό: | ABS |
| Ασύρματα: | 55 dB |
| Ονομασία: | Αυτόματο καθαριστικό δαπέδου |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Αυτόματος καθαρισμός, σκούπισμα |
| Τεχνολογία: | 24 |
| Ονομα: | Εμπορικά καθαρίζοντας ρομπότ |
|---|---|
| Αναρρόφηση κενού: | 15KPA |
| σύρμα: | ΟΧΙ |
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συλλογή σκουπιδιών: | 3L |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συλλογή σκουπιδιών: | 3L |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος: | Λειτουργία κενού ρομπότ |
|---|---|
| Μπαταρία: | 5200mAh |
| Πλέξιμο φίλτρο: | Ναί |
| Τύπος: | Λειτουργία κενού ρομπότ |
|---|---|
| Μπαταρία: | 5200mAh |
| Πλέξιμο φίλτρο: | Ναί |
| Διαδρομή Καθαρισμού: | N,Z,Edge καθαρό |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης: | 3 ώρες |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Λέξη-κλειδί: | Ρομπότ πλύσης παραθύρων |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης: | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή: | Scholl κ.λπ. |