| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Έλεγχος APP | - Ναι, ναι. |
| Ανίχνευση εμποδίων | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Ρομπότ ηλεκτρικής σκούπας |
| Δύναμη | Με μπαταρία |
|---|---|
| Έλεγχος APP | - Ναι, ναι. |
| Ανίχνευση εμποδίων | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Ρομπότ ηλεκτρικής σκούπας |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 250 |
| Προϊόν | APP ηλεκτρικών σκουπών έλεγχος |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| Χρόνος χρέωσης | 4 ώρες |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα, ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces |
| δεξαμενή νερού | 260L |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| έλεγχος φωνής | Ναι. |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| APP | Ναι. |
| όνομα | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Λειτουργία | Καθαρισμός παραθύρων |
| Μέγεθος | 30*15*10 εκατ. |
| Προϊόν | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Μέγεθος | 295*145*90MM |
| Χρήση | Γυαλί παραθύρων καθαρό |
| δύναμη ποσοστού | 80W |
| όνομα | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Μέγεθος ρομπότ | 290*145*94MM |
| Τα ρομπότ καθαρίζουν την περιοχή | Καθαρισμός γυαλιού παραθύρων |
| Τσάντα ή bagless | Bagless |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ |
| Υδροδοχείο | 2 λίτρα |
|---|---|
| σύστημα ναυσιπλοΐας | LINE LASER |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότεροι από 65 dB |
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 10,8 λίτρα |
| Ονομασία | Αυτόματο καθαριστικό δαπέδου |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αυτόματος καθαρισμός, σκούπισμα |
| Τεχνολογία | 24 |
| Λειτουργία | Στεγνό καθάρισμα |
| Εργασιακό χρόνο | 60~90 Mins |
| Ονομασία | Αυτόματο καθαριστικό δαπέδου |
|---|---|
| Ειδικότητα | Αυτόματος καθαρισμός, σκούπισμα |
| Τεχνολογία | 24 |
| Λειτουργία | Στεγνό καθάρισμα |
| Εργασιακό χρόνο | 60~90 Mins |