| Λέξη κλειδί | ρομποτικό πλυντήριο παραθύρων |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| Μπαταρία | 650mah |
| όνομα | Πλυντήριο παραθύρων ρομπότ |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 2,5 λ./sqm |
| Λέξη κλειδί | Ρομπότ πλύσης παραθύρων |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή | Scholl κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ευφυής καθαρισμός |
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
| Λέξη κλειδί | Ρομπότ πλύσης παραθύρων |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή | Scholl κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ευφυής καθαρισμός |
| όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συλλογή σκουπιδιών | 3L |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τρόποι καθαρισμού | Auto, Spot, Edge, Προγραμματισμένο |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότεροι από 65 dB |
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συλλογή σκουπιδιών | 3L |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τρόποι καθαρισμού | Auto, Spot, Edge, Προγραμματισμένο |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότεροι από 65 dB |
| Washable φίλτρο | Ναι. |
|---|---|
| Η μπαταρία | 2500mAh |
| Τεχνολογία αντι-πτώσης | Ναι. |
| Τύπος | Τυχαίο ρομπότ σκούπα |
| δεξαμενή νερού | 230L |
| Λέξεις κλειδιά | κενό ρομπότ πατωμάτων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | καθαρισμός ταπήτων πατωμάτων |
| Εφαρμογή | Καθαρή αυτόματη ρομποτική ηλεκτρική σκούπα σπιτιών |
| Χρώμα | Μαύρο ή άσπρο χρώμα |
| Υλικό | ABS |
| Προϊόν | ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Καθαρό ρομπότ πατωμάτων |
| Εφαρμογές | Σπίτι καθαρό |
| Χρώματα | Μαύρα ή άσπρα χρώματα |
| Υλικά | ABS |
| Χρόνος απασχόλησης | 90~120 λεπτά |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Θόρυβος | 55db |
| Χρόνος χρέωσης | 3-4 Χ |
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
| Ρομπότ | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
| Τσάντα ή bagless | Με την τσάντα |
| Τάση (β) | 14.4 |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ, κενό τυμπάνων |