| Λέξεις κλειδιά | Έξυπνη αυτόματη ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces |
| Όνομα | Ηλεκτρική σκούπα παραθύρων |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Τάση (β) | 14.4 |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνη ηλεκτρική σκούπα, υψηλή - ποιοτικός ηλεκτρικός ρομποτικός καθαριστής |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Χρόνος απασχόλησης | 90~120 λεπτά |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Ρομπότ, κενό τυμπάνων |
| Τύπος | Κυκλώνας |
| Λειτουργία | Πολυσύνθετο ρομπότ οχημάτων αποκομιδής απορριμμάτων |
| Όνομα προϊόντων | Κενή ρομποτική αυτόματη ηλεκτρική σκούπα ρομπότ BOBOT σκουπίζοντας, υψηλή - ποιοτικός ηλεκτρικός ρομ |
| Προϊόν | Κενό Mop ρομπότ |
|---|---|
| Τσάντα ή bagless | Με την τσάντα |
| Τάση (β) | 14.4 |
| Δύναμη (ψ) | 30 |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ, κενό τυμπάνων |
| Όνομα ρομπότ | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Μέγεθος ρομπότ | 290*145*94MM |
| Τα ρομπότ καθαρίζουν την περιοχή | Καθαρισμός γυαλιού παραθύρων |
| Τσάντα ή bagless | Bagless |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ |
| Προϊόν | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Υλικό | ABS+PC |
| Χρώμα | Άσπρος/γκρίζος |
| Λειτουργία | Καθαρισμός παραθύρων |
| Μέγεθος | 30*15*10 εκατ. |
| Λειτουργία | Καθαρισμός παραθύρων |
|---|---|
| Τάση (β) | 100 |
| Χρώμα | Black& άσπρος |
| Λέξεις κλειδιά | παράθυρο-καθαρίζοντας ρομπότ |
| Μπαταρία | 14.8V, 650mAh |
| Τύπος | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων, ηλεκτρική σκούπα |
|---|---|
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξεράνετε, παράθυρα που καθαρίζουν, καθαρότερο ρομπότ παραθύρων |
| Δύναμη (W) | 80,75 |
| Χρώμα | λευκό/γκρι |
| Εργασιακό χρόνο | Δεν υπάρχει όριο. |
| Όνομα ρομπότ | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Μέγεθος ρομπότ | 290*145*94MM |
| Τα ρομπότ καθαρίζουν την περιοχή | Καθαρισμός γυαλιού παραθύρων |
| Τσάντα ή bagless | Bagless |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ |
| Λέξη κλειδί | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Εφαρμογή | γυαλί, παράθυρο καθαρό |
| χρέωση | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Μπαταρία | Λι-ιονικό 600MAh |
| Θόρυβος | 60dB |