| Λέξεις κλειδιά | σκληρός καθαριστής πατωμάτων ρομπότ |
|---|---|
| Τσάντα ή bagless | Με την τσάντα |
| Τάση (β) | 14.4 |
| Δύναμη (ψ) | 30 |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ, κενό τυμπάνων |
| Χρόνος χρέωσης | 3-4 Χ |
|---|---|
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
| Βάρος | 1.5kg |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα |
| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces |
| Μέγεθος | 24 (L) Χ 24 (W) Χ 10 (Χ) εκατ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces |
| Τύπος | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
| Τάση (β) | 220 |
| Δύναμη (ψ) | 80 |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
|---|---|
| Τεχνολογία αντι-πτώσης | - Ναι, ναι. |
| Washable φίλτρο | - Ναι, ναι. |
| Η μπαταρία | 5200mAh |
| σχεδιασμός | - Ναι, ναι. |
| σχεδιασμός | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| APP έλεγχος | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 150 λεπτά |
| Η μπαταρία | 5200mAh |
| δεξαμενή νερού | 2.5L |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Ισχύς (W) | 30 |
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξεράνετε, σκουπίστε την αναρρόφηση |
| Υλικό | Κοιλιακούς |
| Μπαταρία | 2600mAh |
| Τεχνολογία αντι-πτώσης | Ναι. |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Μέχρι 150 λεπτά |
| σχεδιασμός | Ναι. |
| Washable φίλτρο | Ναι. |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 0.3 λίτρα |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Συλλογή σκουπιδιών | 2 λίτρα |
| Εγγύηση | 1 - 2 έτη |
| Τρόποι καθαρισμού | Auto, Spot, Edge, Προγραμματισμένο |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Έλεγχος APP | - Ναι, ναι. |
| Ανίχνευση εμποδίων | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Ρομπότ ηλεκτρικής σκούπας |
| όνομα | Αυτόματο καθαριστικό δαπέδου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αυτόματος καθαρισμός, σκούπισμα |
| Τάση (β) | 24 |
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξηρός καθαρός |
| Χρόνος απασχόλησης | 60~90 Mins |