| Λέξη κλειδί | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος | 280*130*100MM |
| Χρησιμοποίηση | Καθαριστής γυαλιού |
| Δύναμη αναρρόφησης | 80W |
| Κενό αναρρόφησης | 3000PA |
| Ονομασία προϊόντος | Ρομπότ καθαριστικό παραθύρων με νερό σπρέι |
|---|---|
| Τηλεχειρισμός | Ναι. |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 3 λεπτά ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Εργασιακό χρόνο | Προτείνετε ότι 400 λεπτά αφήνουν το υπόλοιπο ρομπότ |
| Χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο | Προτείνετε ότι 400 λεπτά αφήνουν το υπόλοιπο ρομπότ |
| Διαδρομή Καθαρισμού | Ν, ζ |
| Χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
| χωρητικότητα μπαταρίας | 500mAh |
| Δύναμη | Με μπαταρία |
|---|---|
| Τύπος | Τυχαίο ρομπότ σκούπα |
| δεξαμενή νερού | 230L |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| APP | Ναι. |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| Χρόνος χρέωσης | 4 ώρες |
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα, ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
| Τύπος | Λειτουργία κενού ρομπότ |
|---|---|
| Μπαταρία | 5200mAh |
| Πλέξιμο φίλτρο | Ναί |
| Δεξαμενή νερού | 4L |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 180 λεπτά |
| ΑΠΠ | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τεχνολογία κατά των σταγόνων | - Ναι, ναι. |
| Η μπαταρία | 5200mAh |
| Ανίχνευση εμποδίων | - Ναι, ναι. |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
|---|---|
| Βάρος | 1.5kg |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αυτόματος καθαρισμός, σκούπισμα, ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces, που συλλέγει τη σκόνη |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,EMC,CB |
| Όνομα | Ηλεκτρική σκούπα ρομπότ τυχαία |
|---|---|
| Τσάντα ή bagless | Με την τσάντα |
| Τάση (β) | 14.4 |
| Δύναμη (ψ) | 30 |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ, κενό τυμπάνων |
| Λέξεις κλειδιά | Έξυπνη αυτόματη ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| Μπαταρία | 650mAh |
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 2,5 λ./sqm |