| όνομα | Ηλεκτρική σκούπα παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Χρόνος εργασίας | Κανένα όριο |
| Λέξεις κλειδιά | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξεράνετε |
| Μέγεθος | 24 X 24 X 10 εκατ. |
| Προϊόν | Καθαρότερο ρομπότ παραθύρων |
|---|---|
| Χρόνος εργασίας | Κανένα όριο |
| Λέξεις κλειδιά | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξεράνετε |
| Μέγεθος | 24 X 24 X 10 εκατ. |
| Τα ρομπότ καθαρίζουν την περιοχή | Καθαριστής γυαλιού παραθύρων |
|---|---|
| Τσάντα ή bagless | Bagless |
| Τάση (β) | 220 |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 2,5 λ./sqm |
| Λέξεις κλειδιά | παράθυρο-καθαρίζοντας ρομπότ |
| Λέξεις κλειδιά | Ηλεκτρική σκούπα |
|---|---|
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή | Scholl κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ευφυής καθαρισμός |
| Όνομα | Ευφυής κενός καθαριστής ρομπότ |
| Λέξη κλειδί | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
|---|---|
| Μπαταρία | 500mAh |
| Θόρυβος | 60dB |
| Λέξεις κλειδιά | Μαγνητικός καθαριστής παραθύρων |
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Ρομπότ | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Το μέγεθος | 300*150*100MM |
| Περιοχή | Το γυαλί καθαρό, παρουσιάζει καθαρό |
| Κενή δύναμη | 75W |
| Κενό | 3000PA |
| όνομα | Αυτοματοποιημένος καθαριστής παραθύρων |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| Χρόνος χρέωσης | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Εφαρμογή | Scholl κ.λπ. |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Διαδρομή Καθαρισμού | Ν, ζ |
|---|---|
| χωρητικότητα μπαταρίας | 500mAh |
| Εργασιακό χρόνο | Προτείνετε ότι 400 λεπτά αφήνουν το υπόλοιπο ρομπότ |
| Τηλεχειρισμός | Ναι. |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Ονομασία προϊόντος | Ρομπότ καθαριστικό παραθύρων με νερό σπρέι |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| ικανότητα δεξαμενών νερού | 50ML |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 3 λεπτά ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
| Εργασιακό χρόνο | Προτείνετε ότι 400 λεπτά αφήνουν το υπόλοιπο ρομπότ |
|---|---|
| χωρητικότητα μπαταρίας | 500mAh |
| Διαδρομή Καθαρισμού | Ν, ζ |
| Περιοχή καθαρισμού | Μέχρι 40 τετραγωνικά μέτρα |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |