| Ρομπότ | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Το μέγεθος | 300*150*100MM |
| Εκταση | Το γυαλί καθαρό, παρουσιάζει καθαρό |
| ισχύς κενού | 75W |
| Κενό | 3000PA |
| Όνομα προϊόντων | Καθαρότερο ρομπότ παραθύρων |
|---|---|
| Υλικό ABS | ABS+PC |
| Τάση (β) | 110 |
| Λειτουργία | Υγρός |
| Δύναμη (ψ) | 75 |
| Λέξεις κλειδιά | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Λειτουργία | Καθαρισμός παραθύρων |
| Μέγεθος | 30*15*10 εκατ. |
| όνομα | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Εφαρμογή | γυαλί, παράθυρο καθαρό |
| χρέωση | εργασία με το εκτεταμένο σκοινί |
| Μπαταρία | Λι-ιονικό 600MAh |
| Θόρυβος | 60dB |
| Τύπος | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων, ηλεκτρική σκούπα |
|---|---|
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Λέξεις κλειδιά | παράθυρο-καθαρίζοντας ρομπότ |
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξεράνετε |
| Μέγεθος | 24 (L) Χ 24 (W) Χ 10 (Χ) εκατ. |
| Προϊόν | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Υλικό ρομπότ | Υλικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντων | 295*145*90MM |
| Χρήση | Γυαλί παραθύρων καθαρό |
| δύναμη ποσοστού | 80W |
| Βρώμικη δεξαμενή νερού | 4L |
|---|---|
| σύστημα ναυσιπλοΐας | LINE LASER |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότεροι από 65 dB |
| Συνδεσιμότητα εφαρμογών | - Ναι, ναι. |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 0.3 λίτρα |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ρομποτική ηλεκτρική σκούπα παραθύρων |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | όχημα αποκομιδής απορριμμάτων |
| Όνομα προϊόντων | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
|---|---|
| Υλικό | ABS+PC |
| Χρώμα | Άσπρος/γκρίζος |
| Λειτουργία | Καθαρισμός παραθύρων |
| Μέγεθος | 30*15*10 εκατ. |
| όνομα | Παράθυρο ρομπότ ΚΑΘΑΡΟ |
|---|---|
| Μέγεθος ρομπότ | 290*145*94MM |
| Ρομπότ | Αυτόματο πλυντήριο παραθύρων |
| Τσάντα ή bagless | Bagless |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ |