| Όνομα προϊόντων | Μόνη κενή ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
|---|---|
| Δύναμη (ψ) | 30 |
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξεράνετε, σκουπίστε |
| Υλικό | ABS |
| μπαταρία | 5200mAh |
| Τύπος | Ρομποτικό aspirator λέιζερ |
|---|---|
| Washable φίλτρο | Ναι. |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| έλεγχος φωνής | Ναι. |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Μέχρι 150 λεπτά |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| δεξαμενή νερού | 250L |
| APP έλεγχος | TUYA APP |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 180 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 180 λεπτά |
|---|---|
| ΑΠΠ | - Ναι, ναι. |
| APP έλεγχος | TUYA APP |
| Washable φίλτρο | - Ναι, ναι. |
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Χρόνος απασχόλησης | 90~120 λεπτά |
| Υλικό | ABS |
| Θόρυβος | 60dB |
| Χρόνος χρέωσης | 4 ώρες |
| δεξαμενή νερού | 250L |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 180 λεπτά |
| APP έλεγχος | TUYA APP |
| Washable φίλτρο | - Ναι, ναι. |
| Τεχνολογία κατά των σταγόνων | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία | Αυτοκαθαριζόμενη σκούπα και αυτοαδειάζοντας ρομπότ σκούπα |
|---|---|
| δεξαμενή νερού | 2.5L |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 300 ml/1,8 L |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| APP έλεγχος | - Ναι, ναι. |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Τάση (β) | 14.4 |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ, κενό τυμπάνων |
| Λειτουργία | Πολυσύνθετο ρομπότ οχημάτων αποκομιδής απορριμμάτων |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνη ηλεκτρική σκούπα, κενή ρομποτική αυτόματη ηλεκτρική σκούπα ρομπότ BOBOT σκουπίζοντας |
| Προϊόν | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Τάση (β) | 14.4 |
| Δύναμη (ψ) | 30 |
| Εγκατάσταση | Ρομπότ, κενό τυμπάνων |
| Τύπος | Κυκλώνας, εξαιρετικά λεπτό φίλτρο αέρα, ηλεκτρική σκούπα |
| Λέξεις κλειδιά | Ρομπότ ηλεκτρικών σκουπών πατωμάτων |
|---|---|
| Σκουπιδοτενεκές | 400ml |
| Σταθμός | 3000PA |
| Δεξαμενή καθαρού νερού | 4 λίτρο |
| Τσάντα σκόνης | 3,5 λίτρο |