| Προϊόν | ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Καθαρισμός πατωμάτων |
| Εφαρμογή | Καθαρή αυτόματη ρομποτική ηλεκτρική σκούπα σπιτιών |
| Χρώμα | Μαύρα ή άσπρα χρώματα |
| Υλικό | ABS |
| Όνομα προϊόντων | ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Καθαρίζοντας ρομπότ πατωμάτων |
| Εφαρμογή | Σπίτι καθαρό |
| Χρώμα | Μαύρο ή άσπρο χρώμα |
| Υλικό | ABS |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική σκούπα MOQ 100PCS ρομπότ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Καθαρίζοντας ρομπότ πατωμάτων |
| Εφαρμογή | Σπίτι καθαρό |
| Χρώμα | Μαύρο ή άσπρο χρώμα |
| Υλικό | ABS |
| Προϊόν | ηλεκτρική σκούπα ρομπότ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Καθαρό ρομπότ πατωμάτων |
| Εφαρμογές | Σπίτι καθαρό |
| Χρώματα | Μαύρα ή άσπρα χρώματα |
| Υλικά | ABS |
| Προϊόν | αυτόματη ρομποτική ηλεκτρική σκούπα |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| χρέωση | 4 Χ |
| Όνομα | κενό ρομπότ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα, κενό |
| Δύναμη | Με μπαταρία |
|---|---|
| APP έλεγχος | Ναι. |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Μέχρι 150 λεπτά |
| Τεχνολογία αντι-πτώσης | Ναι. |
| Τύπος | Ρομποτικό aspirator λέιζερ |
| APP έλεγχος | Προαιρετικό |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Μέχρι 120 λεπτά |
| σχεδιασμός | Ναι. |
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Τύπος | Τυχαίο ρομπότ σκούπα |
| Η μπαταρία | 2600Mah |
|---|---|
| Ανίχνευση εμποδίων | Ναι. |
| Washable φίλτρο | Ναι. |
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 300 ml |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Washable φίλτρο | - Ναι, ναι. |
| δεξαμενή νερού | 250L |
| Τεχνολογία κατά των σταγόνων | - Ναι, ναι. |
| Η μπαταρία | 5200mAh |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| Washable φίλτρο | - Ναι, ναι. |
| σχεδιασμός | - Ναι, ναι. |
| Ανίχνευση εμποδίων | - Ναι, ναι. |