| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces |
|---|---|
| Τύπος | καθαρίζοντας ρομπότ παραθύρων |
| Τάση (β) | 220 |
| Δύναμη (ψ) | 80 |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνη ηλεκτρική σκούπα, αυτόματο παραθύρων καθαρίζοντας καθαρότερο ρομπότ γυαλιού ρομπότ αυτόματο |
| Όνομα ρομπότ | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Μέγεθος ρομπότ | 290*140*115MM |
| Τα ρομπότ καθαρίζουν την περιοχή | Καθαρισμός γυαλιού παραθύρων |
| Δύναμη ρομπότ | 80W |
| Υλικό ABS | Αγαθό ABS |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική σκούπα παραθύρων |
| Χρώμα | Το άσπρο/μπλε /purple/gold |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα |
| Προϊόν | καθαριστής γυαλιού παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Χρώμα | Άσπρος/γκρίζος |
| Λειτουργία | Καθαρισμός παραθύρων |
| Μέγεθος | 30*15*10 εκατ. |
| Προϊόν | Αυτόματος καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα |
| Εφαρμογή | Σπίτι Applicaces |
| Εγγύηση | 2 έτη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ρομπότ καθαριστικό παραθύρων με νερό σπρέι |
| Διαδρομή Καθαρισμού | Ν, ζ |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| Περιοχή καθαρισμού | Μέχρι 40 τετραγωνικά μέτρα |
| Υλικό | ABS |
|---|---|
| Προϊόν | Ρομποτικό κενό πλυντήριο |
| Χρώμα | Το άσπρο/μπλε /purple/gold |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Σκούπισμα |
| Ονομασία | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος | 270*120*70MM |
| Χρησιμοποιώντας | Καθαριστής γυαλιού |
| Δύναμη αναρρόφησης | 80W |
| Κενό αναρρόφησης | 2300PA |
| Ονομασία | Καθαριστής παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Μέγεθος σώματος | 270*120*70MM |
| Χρησιμοποιώντας | Καθαριστής γυαλιού |
| Δύναμη αναρρόφησης | 80W |
| Κενό αναρρόφησης | 2300PA |
| Ονομα | Εμπορικά καθαρίζοντας ρομπότ |
|---|---|
| Αναρρόφηση κενού | 15KPA |
| σύρμα | ΟΧΙ |
| Λέιζερ | Ναί |
| Υλικό | ABS |