| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| Περιοχή καθαρισμού | Μέχρι 40 τετραγωνικά μέτρα |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| ικανότητα δεξαμενών νερού | 50ML |
| Εργασιακό χρόνο | Προτείνετε ότι 400 λεπτά αφήνουν το υπόλοιπο ρομπότ |
| Χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| ικανότητα δεξαμενών νερού | 100ml |
| Ονομασία προϊόντος | Ρομπότ καθαριστικό παραθύρων με σπρέι νερού |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 1.5 λεπτά ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Εργασιακό χρόνο | Προτείνετε ότι 400 λεπτά αφήνουν το υπόλοιπο ρομπότ |
|---|---|
| Δυνατότητα δεξαμενής νερού | 50 ml |
| Απομακρυσμένο έλεγχο και APP | Ναι, προαιρετικό. |
| Περιοχή καθαρισμού | Μέχρι 40 τετραγωνικά μέτρα |
| Χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
| ικανότητα δεξαμενών νερού | 50ML |
|---|---|
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, Ένττζ, Σποτ |
| χωρητικότητα μπαταρίας | 500mAh |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Τηλεχειρισμός | Ναι. |
| σχεδιασμός | Ναι. |
|---|---|
| APP έλεγχος | Ναι. |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| δεξαμενή νερού | 260L |
| Η μπαταρία | 5200mAh |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 300 ml/3l |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Μέχρι 150 λεπτά |
| σχεδιασμός | Ναι. |
| APP έλεγχος | Ναι. |
| δεξαμενή νερού | 260L |
| Ρομπότ | Καθαρότερο ρομπότ παραθύρων |
|---|---|
| Μέγεθος | 290*140*115MM |
| Καθαρή περιοχή | Καθαρισμός γυαλιού παραθύρων |
| VC δύναμη | 80W |
| Κενή αναρρόφηση | 3000PA |
| Προϊόν | Αυτόματο καθαρίζοντας ρομπότ γυαλιού |
|---|---|
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξεράνετε, παράθυρα που καθαρίζουν, καθαρότερο ρομπότ παραθύρων |
| Δύναμη (ψ) | 80,75 |
| Χρώμα | Άσπρος/γκρίζος |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| Τύπος | Αυτόματο ρομπότ πλυντηρίων παραθύρων |
|---|---|
| Λειτουργία | Υγρός - και - ξεράνετε, παράθυρα που καθαρίζουν, καθαρότερο ρομπότ παραθύρων |
| Δύναμη (ψ) | 80,75 |
| Χρώμα | Άσπρος/γκρίζος |
| Χρόνος απασχόλησης | Κανένα όριο |
| όνομα | Πλυντήριο παραθύρων ρομπότ |
|---|---|
| Θόρυβος | 60dB |
| Μπαταρία | 650mah |
| Ταχύτητα καθαρισμού | 2,5 λ./sqm |
| Τσάντα ή bagless | Bagless |