| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
|---|---|
| Τεχνολογία κατά των σταγόνων | - Ναι, ναι. |
| σχεδιασμός | - Ναι, ναι. |
| Υδροδοχείο | 250 λίτρα |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 180 λεπτά |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 300 ml |
|---|---|
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| Η μπαταρία | 5200mAh |
| Washable φίλτρο | - Ναι, ναι. |
| Η μπαταρία | 5200mAh |
|---|---|
| ΑΠΠ | - Ναι, ναι. |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| Washable φίλτρο | - Ναι, ναι. |
| σχεδιασμός | - Ναι, ναι. |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 180 λεπτά |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Υδροδοχείο | 250 λίτρα |
| Έλεγχος εφαρμογών | TUYA APP |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Μέχρι 120 λεπτά |
|---|---|
| APP έλεγχος | Προαιρετικό |
| Η μπαταρία | 2600Mah |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| σχεδιασμός | Ναι. |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 240 λεπτά |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| σχεδιασμός | - Ναι, ναι. |
| ΑΠΠ | - Ναι, ναι. |
| Υδροδοχείο | 250 λίτρα |
|---|---|
| ΑΠΠ | - Ναι, ναι. |
| Ικανότητα σκουπιδοτενεκών | 300 ml |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Μέχρι 180 λεπτά |
| Έλεγχος εφαρμογών | TUYA APP |
| Ανίχνευση εμποδίων | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Washable φίλτρο | - Ναι, ναι. |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| Δύναμη | Με μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Washable φίλτρο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 65db |
| Τρόποι καθαρισμού | Αυτοκίνητο, σημείο, άκρη, και εγχειρίδιο |
| Υδροδοχείο | 250 λίτρα |
| Η μπαταρία | 5200mAh |
| Χρόνος απασχόλησης | 90~120 λεπτά |
|---|---|
| Προϊόν | αυτόματη ρομποτική ηλεκτρική σκούπα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | κενό ρομπότ πατωμάτων |
| Εφαρμογή | Σπίτι καθαρό Applicaces |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή λευκό |